مقاله

 
what is hiv positive mean link effects of hiv
otc chlamydia test read stds and symptoms
i cheat on my boyfriend vancouverpaddlewheeler.com my boyfriend cheated
my girlfriend cheated on me with my best friend dabbeltinsurance.com why do girlfriends cheat
تاریخ درج : شنبه ، 5 تير ، 1395

دوربین مداربسته تحت شبکه چیست؟


دوربین مداربسته تحت شبکه مثل یک سیستم دارای آدرسIP عمل می کند که میتوانند در هر نقطه ای با کمک اتصال شبکه قرار بگیرند.تفاوت این دوربین مداربسته  با دوربین مداربسته web camera  در این است که کار با دوربین مداربسته وب  فقط  هنگامی که با یواس پی به کامپیوتر وصل باشد امکان پذیر است. بنابراین همواره به یک نرم افزار روی سیستم نیاز داریم. ولی در مورد دوربین مداربسته تحت شبکه دارای سرور،FTP از طریق ایمیل و شبکه هم  امکان ارتباط وجود دارد.

انتقال تصاویر و دیتا ها در دوربین مداربسته تحت شبکه می تواند از طریق شبکه IP  صورت پذیرد ولی نیاز به یک سری تنظیمات دارد. بنابراین امکان دیدن تصاویر در جای دیگر به صورت زنده موجود می باشد. همچنین می توان تصاویر را دایمی با به صورت زمانی ثبت و ضبط کرد. تصاویر گرفته شده با فرمت های  JPEG متحرک، MPEG-4 و یا H.264  و از طریق پروتکل های مختلف شبکه منتقل می شود و یا می توان آنها را به صورت تصاویر JPEG منحصر به فرد، بوسیله ی FTP، e-mail و یا HTTP آپلود کرد.

امکان مدیریت رویدادها ، توانایی تصویری به صورت هوشمند مانند تشخیص حرکت ، تشخیص صدا ، اعلام خطر و ردگیری اتوماتیک از دیگر ویژگی های بعضی از دوربین مداربسته تحت شبکه است.در ضمن توانایی متصل شدن به یک سری تجهیزات خارجی مثل رله ها و سنسورها بوسیله پورت های ورود و خروجی و همچنین امکان بهره گیری از تغذیه تحت شبکه یا همان POE  را نیز دارا می باشد.


تعداد بازدید : 1008