درباره ما

شرکت اکسین الکترونیک با هدف بالا بردن بهروری، امنیت و ارتقاء آرامش خاطر استفاده‌ کنندگان از سیستم‌های پیشرفته نظارتی، حفاظتی و امنیتی تاسیس شده‌است. و بدین منظور قدم اول را با بکارگیری مدیریت قوی و کادر مجرب در خلق راه‌کارهای مبتکرانه و کارا در زمینه طراحی واجرای سیستم‌های مختلف برداشته‌ است.

ما هدف خود را از طریق مشاوره، تامین تجهیزات، ارائه و پیاده‌سازی راه ‌حل‌های جامع و یکپارچه و آموزش، مطابق با نیاز مشتریان به انجام میرسانیم.

این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات اجرایی همواره کوشیده است اعتماد مشتریان خود را از طریق ارائه خدمات صادقانه جلب نماید.از مهمترین اقدامات انجام شده در این راستا می توان به ارائه تعرفه ثابت خدمات، تهیه تمامی محصولات مطابق لیست قیمت ارائه شده توسط وارد کنندگان و ارائه اطلاعات کاملا دقیق و صادقانه در رابطه با نقاط قوت و ضعف تمامی محصولات اشاره کرد.

شاید از دیدگاه بسیاری چنین خط مشی منجر به کاهش سود خدمات شود اما تجربه نشان داده است رویکرد این شرکت در طولانی مدت منجر به کاهش هزینه های بازاریابی می گردد.

خدمات پس از فروش
اکسین الکترونیک ارائه خدمات پس از فروش را یک وظیفه می داند. این وظیفه در راستای اعتماد سازی شرکت و با هدف جذب بیشتر رضایت مشتریان صورت می گردد.
با توجه به استفاده از تجهیزات با کیفیت در طول نصب ، خدمات پس از فروش معمولا بخش اندکی از خدمات شرکت را شامل می شود.

برند انتخابی شرکت
با بررسی پروژه های انجام شده در چند سال اخیر و در نظر گرفتن نیازهای روز و آینده مشتریان و محصولات کمپانی‌های مختلف تولید کننده تجهیزات امنیتی و حفاظتی، این شرکت مفتخر است که برند IVISION را انتخاب نموده‌ است.

مهمترین دلیل انتخاب این برند، حفظ منافع مشتریان و تکنولوژی برتر محصولات این شرکت است و توانسته سهم بسیار بالایی در این بازار را به خود اختصاص دهد.
 
i cheat on my boyfriend i had a dream i cheated on my boyfriend my boyfriend cheated